Wpłaty na SKO
Wpłaty na SKO w roku szkolnym 2019/2020 można dokonywać zawsze w poniedziałki po 5 lekcji (12.35) w sali 13
Krystyna Kawa – opiekun SKO
Lubisz pomagać?
Lubisz pomagać? Chcesz zrobić coś miłego dla innych? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Uczymy się udzielać pierwszej pomocy, bo nigdy nie wiemy, kiedy będzie nam to potrzebne!
Organizujemy pokazy pierwszej pomocy dla uczniów.
Prowadzimy akcje typu: „Gorączka złota”, „Kampania walki z głodem” i dobrze Wam znana Świąteczna akcja „Drzewko potrzeb”. Organizujemy kiermasze, na których sprzedajemy ciasta i napoje, a na Święta ozdoby choinkowe i stroiki. Angażujemy się zawsze, kiedy trzeba komuś pomóc. Często nasze akcje prowadzimy wspólnie z SU. Opiekujemy się gazetką ścienną, mamy też kronikę.
Ty też możesz zostać w niej uwieczniony. Przyjdź😊 czekamy.
Koło jest dedykowane klasom 4-8 i odbywa się we wtorki o godz. 8:00. Nie potrzebujesz zeszytu, wystarczą chęci!
Przewodniczący SK PCK: Joanna Dreszer
Zastępca: Jolanta Karaźniewicz
Skarbnik: Emilia Lasek
Opiekun: Lucyna Wojewódzka
Prymus Opolszczyzny
Prymus Opolszczyzny – zaszczytny tytuł dla uzdolnionego ucznia, który uzyskał wysokie wyniki w nauce oraz dodatkowe sukcesy.
Nagroda Marszałka Województwa Opolskiego „Prymus Opolszczyzny” przyznawana jest uczniom i studentom osiągającym najwyższe wyniki w nauce oraz sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach, przeglądach etc.
Naszym Prymusem w roku szkolnym 2018/2019
została Hanna Dora z klasy 8a.


































