Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami

Mikołaj Joks, uczeń klasy VIII a, reprezentował naszą szkołę w III Ogólnopolskim Konkursie Origami „Z papierem wśród zwierząt- Australia”, zorganizowanym przez SP nr 19 im. Wandy Chotomskiej w Łodzi.  Został laureatem konkursu, zajmując I miejsce w kategorii prac uczniów klas VII-VIII i gimnazjum. Pracę konkursową, którą można zobaczyć na fotografii, Mikołaj przygotowywał podczas  świetlicowych warsztatów origami. Wykonanie pracy było bardzo czasochłonne, ciekawostką jest, iż sylwetę skorpiona Mikołaj składał przez 1,5 godziny.

Mikołaj zasługuje na miano Szkolnego Mistrza Origami za swoje liczne osiągnięcia  w międzyszkolnych konkursach origami oraz sukcesy w konkursach ogólnopolskich:

I miejsce –VII Ogólnopolski Konkursu Origami „Łąki, pola i polany”

I miejsce-VI Ogólnopolski Konkursie Origami- „Przestrzeń miejska i industrialna”

II miejsce -V Ogólnopolski Konkursie Origami-„Magia zamknięta w papierze”- „W lesie”

Wyróżnienie- IV Ogólnopolski Konkurs Origami „Morza, jeziora, rzeki…”

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na nowym etapie edukacji.

Ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami!

W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat edycji „Łąki, pola i polany”. Dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

I miejsce w kategorii starszaki zajęła Maja Joks (kl. IV a),

II miejsce w kategorii nastolatki zajął Mikołaj Joks (kl. VII a).

Nagrodzone prace uczniowie wykonali w świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Anity Majki. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Miło nam poinformować, że Mikołaj Joks, uczeń klasy VI a reprezentował szkołę w VI Ogólnopolskim Konkursie Origami- „PRZESTRZEŃ MIEJSKA I INDUSTRIALNA” i zajął I miejsce w kategorii „starszaki”. Pracę wykonał pod pod opieką artystyczną pani Anity Majki. Gratulujemy i zapraszamy do podziwiania pięknych, oryginalnych prac konkursowych wykonanych w technice origami.

Miło nam poinformować, że Pola Trybulska, uczennica klasy III b znalazła się w gronie nagrodzonych osób biorących udział w świątecznym konkursie zorganizowanym przez MDK w Opolu. Otrzymała piękny album książkowy pt. „Wielcy Polacy-Malarze” oraz dyplom. Swoją pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów plastycznych. Gratulujemy!

12 grudnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla uczniów klas trzecich „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”.Naszą szkołę reprezentowały uczennice Wiktoria Gnoińska z klasy III c oraz Pola Trybulska z klasy III b. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie w ciągu jednej godziny ozdoby choinkowej z własnych materiałów. Wyboru trzech laureatów dokonali uczniowie biorący udział w konkursie oraz jury. Każdy pisemnie oddawał głos na wybraną przez siebie ozdobę. Nie można było głosować na pracę ze swojej szkoły. Praca Poli zdobyła uznanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i Pola została Laureatką konkursu. Piękną ozdobę wykonała także Wiktoria. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dnia 12.04.2017 uczniowie klas drugich, uczęszczający do świetlicy szkolnej reprezentowali naszą szkołę w II Olimpiadzie Świetlicowej na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Udział w tym turnieju miał promować i zachęcić dzieci do aktywnego trybu życia. Spotkanie to okazało się wspaniałą zabawą oraz okazją to pokazania swoich umiejętności sportowych.

4 kwietnia rozstrzygnięty został XIV Międzyszkolny Konkurs Origami „Ikebany i bukiety”, zorganizowany przez PSP nr 20 w Opolu. Miło nam poinformować, że Ania Adamczyk z klasy I c została Laureatką konkursu. Pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów origami. Gratulujemy.

Dzień Patrona w PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy był okazją do podsumowania Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. "Książkowe Postacie-Plastyczne Spojrzenie". Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu. I miejsce zajęła uczennica z kl. II e, Karolina Szczurek, nagrodę za III miejsce zdobył Jakub Łuczaj z kl. IVa. Uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Gratulujemy.