Uczniowie klasy 7a w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości projektowali logo naszej szkoły. W swojej pracy wykorzystywali najnowocześniejszy program Tinkercad. Efekty swojej pracy drukowali na drukarce 3D. Wszyscy wykazali ogromne zainteresowanie oraz zaangażowanie w pracę.

        Uczniowie klasy 8d w ramach Projektu Laboratoria Przyszłości programowali mikrokontrolery HaloCode. Programowanie odbywało się za pomocą programu Pyton a efekty tego było widać zaraz po uruchomieniu świeceniem się układów. 

        W maju gościliśmy na naszych zajęciach Panią wicedyrektor Jadwigę Strzelecką, która przyglądała się naszej pracy. Uczniowie uczestniczący w zajęciach koła kulinarnego przygotowali między innymi: racuchy z jabłkami, sałatkę wiosenną oraz placki ziemniaczane. W tym celu wykorzystaliśmy takie akcesoria kuchenne: miski, deski do krojenia, noże, garnek, patelnię, kuchenkę elektryczną, łyżeczki, mikser, które szkoła pozyskała między innymi z programu Laboratoria Przyszłości. Efekty ich pracy możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.