XXVI EDYCJA PUCHARU TYMBARK
 
     Nasi uczniowie wzięli udział w XXVI edycji Pucharu Tymbarku, współfinansowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu „Sport Wszystkich Dzieci”.
    Pierwsze rozgrywki odbyły się w maju. Walczyliśmy wówczas o mistrzostwo Opola, zajmując I miejsce i awansując tym samym do finału wojewódzkiego.
    To, co wydarzyło się podczas kolejnego etapu rozgrywek w Namysłowie, przejdzie do historii naszej szkoły! Po serii niezwykle zaciętych meczów, pokazaniu prawdziwego charakteru oraz walce o każdy centymetr boiska zostaliśmy Mistrzami Województwa! Najlepszym zawodnikiem turnieju MVP został nasz Janek G.  ⚽👏
    Tym samym awansowaliśmy do ogólnopolskiego etapu, w którym rywalizować będą 64 najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z całej Polski w kategoriach U-10 i U-12. Zwieńczeniem turnieju będzie Wielki Finał rozegrany 3 czerwca na PGE Narodowym przed meczem seniorskiej reprezentacji Polski z Nigerią. Stawką jest nie tylko tytuł mistrzowski, ale również wyjątkowe spotkanie z reprezentacją Polski.
     Naszą szkołę reprezentują: Miłosz M., Jan G., Tomasz W., Kuba K., Wiktor K., Oskar S., Gustaw D. oraz Grzegorz O.
 
TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!!! ⚽