"Pejzaże miejsc. Moja szkoła" - to II edycja Regionalnego Konkursu Plastycznego pod patronatem Prezydenta Opola, którego organizatorem był Zespół Szkół Kształcenia Plastycznego - opolski plastyczniak. Naszą szkołę w konkursie reprezentowało sporo uczniów;  powstały piękne i ciekawe prace pod względem warsztatu i interpretacji. Ogromnie miło nam poinformować, że Paulinka Rymarz z klasy 6c  otrzymała wyróżnienie! Z tej okazji, wraz z dziewczynkami z koła plastycznego, wzięłyśmy udział w uroczystym podsumowaniu konkursu, a także w warsztatach ceramicznych. Ponadto zwiedziłyśmy szkołę, zapoznając się z jej ofertą. Pięknych wrażeń i emocji towarzyszyło nam co niemiara; urzekł nas  niepowtarzalny klimat i specyfika szkoły.  Paulince gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji