Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2021/2022

 

Alicja Trojak – dyrektor szkoły

Sylwia Kostrzewa – wicedyrektor
Jadwiga Strzelecka - wicedyrektor
Izabela Kukla-Naskręt – wicedyrektor
 
Lp
Imię i nazwisko
 Przedmiot
1  Antoniak Mariusz  Język mniejszości narodowej – niemiecki, język niemiecki
2  Anweiler Ewa  Język angielski
3  Bartmanowicz Iwona  Edukacja wczesnoszkolna
4  Bender - Janiszewska Anna  Język mniejszości narodowej – niemiecki, język niemiecki
5  Brzozowska Bernarda  Pedagog szkolny
6  Buczny Andrzej  Wychowanie fizyczne
7  Bujacz Bożena  Biologia
8  Buławczyk Marzena  Wychowanie fizyczne
9  Chocianowicz Katarzyna  Fizyka, matematyka
10  Chojna Regina  Nauczyciel świetlicy
11  Dachnij Ewa  Wychowanie fizyczne
12  Dzierżanowska Marieta  Religia
13  Gawlik Aneta UPZ  Nauczyciel bibliotekarz
14  Główka Kinga  Matematyka
15  Grabarek Barbara  Edukacja wczesnoszkolna
16  Gurbierz Katarzyna  Nauczyciel wspomagający
17  Halupczok Aleksandra  Edukacja wczesnoszkolna
18  Jadach Alicja  Edukacja wczesnoszkolna
19  Janos Katarzyna  Język niemiecki, język mniejszości narodowej – niemiecki
20  Jendryasek Justyna  Język niemiecki, język mniejszości narodowej – niemiecki
21  Kaczmarek Tomasz  Technika, informatyka
22  Kasperska Aleksandra  Nauczyciel świetlicy
23  Koczwara Anna  Przyroda, biologia
24  Kontny Dawid  Religia
25  Kujawa Beata  Nauczyciel logopeda
26  Kukla - Naskręt Izabela  Język polski
27  Loranc Adriana  Język angielski
28  Maziarek Beata  Język polski
29  Michalska Iwona  Nauczyciel bibliotekarz, informatyka
30  Nawracała-Kulpa Marta  Język polski
31  Nikiel Anna  Chemia, matematyka
32  Olchowska Alina  Język angielski
33  Olchowy Adriana  Nauczyciel świetlicy
34  Owsiak Barbara  Muzyka
35  Pajączkowska Joanna  Nauczyciel wspomagający
36  Paliwoda Karolina  Wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, etyka
37  Partykowska Ewa  Psycholog szkolny
38  Pawletta Maria  Matematyka
39  Pleszczyńska Małgorzata  Język angielski
40  Prandzioch Jolanta  Kierownik świetlicy szkolnej
41  Presz Grażyna  Wychowanie fizyczne
42  Raczyńska Anita  Edukacja wczesnoszkolna
43  Radomska Małgorzata  Nauczyciel bibliotekarz
44  Serafin Barbara  Nauczyciel wspomagający
45  Staniszewska Aleksandra  Nauczyciel świetlicy
46  Strzałka Malwina  Język angielski
47  Szafrańska Natalia  Język polski
48  Szelewska Dorota  Plastyka, technika
49  Szelewska-Łuczkowska Ewa  Edukacja wczesnoszkolna
50  Śniegórska Agnieszka  Edukacja wczesnoszkolna
51  Tęcza - Tuszakowska Agata  Pedagog szkolny, szkolny doradca zawodowy
52  Troszyński Maciej  Historia, religia
53  Wądołowska Elżbieta  Geografia
54  Włodarczyk - Chruszcz Daria  Język francuski
55  Wojewódzka Lucyna  Matematyka
56  Wojtyto Patrycja  Język polski
57  Wołyniec - Romańska Agnieszka  Nauczyciel świetlicy
58  Wróblewska - Wypych Alicja  Nauczyciel wspomagający
59  Wyszyńska Elżbieta   Język angielski
60  Zając Katarzyna  Matematyka
61  Zielińska Angelika  Nauczyciel wspomagający
62  Zmitrowicz Agnieszka  Historia, Edukacja dla bezpieczeństwa
63  Zubek Adriana  Edukacja wczesnoszkolna