Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, a także całą społeczność lokalną do udziału w zbiórce funduszy w ramach akcji edukacyjno – pomocowej UNICEF, która odbędzie się w poniedziałek 4.04.2022r w godzinach 15.30 do 17.00 na parterze budynku PSP 15. Zbiórka będzie prowadzona także w kolejnych dniach, w godzinach lekcyjnych, do momentu wyczerpania laleczek. W zamian za darowiznę, w kwocie minimalnej 10 zł i wzwyż można będzie wybrać laleczkę, zabrać ją ze sobą do domu i zaopiekować się nią.
      Zebrane fundusze zostaną przekazane na program szczepień w celu ratowania zdrowia i życia dzieci w krajach, w których dostęp do podstawowych świadczeń opieki medycznej jest utrudniony.
      Ponadto wszystkie dostarczone przez uczniów laleczki biorą udział w konkursie na najpiękniej wykonaną laleczkę. Aby oddać swój głos, wystarczy wejść na zamieszczony na stronie szkoły padlet i pod wybraną lalką kliknąć serduszko. O zwycięstwie zdecyduje ilość otrzymanych serduszek. Zakończenie głosowania nastąpi dnia 20.04.2022r.

*** Konkurs ***