15 marca w godzinach popołudniowych w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Otwarty dla przedszkolaków i ich rodziców. Plan spotkania był niezwykle napięty z powodu wielu atrakcji przygotowanych dla naszych gości. Rodzice mieli możliwość uczestniczenia w spotkaniu organizacyjnym z dyrektorem szkoły, natomiast najmłodsi brali udział w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W trakcie zajęć przedszkolaki wykonywały piękne, wiosenne prace, śpiewały w języku angielskim, uczyły się kodowania oraz brały aktywny udział w grach i zabawach ruchowych na sali gimnastycznej.

Rodzice po spotkaniu organizacyjnym udali się na słodki poczęstunek do naszej kawiarenki zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.
    Wszyscy nasi najmłodsi goście otrzymali kolorowe balony z logo szkoły i pełni wrażeń i emocji udali się wraz z rodzicami do Królestwa Fantazji – czyli świetlicy szkolnej, gdzie czekały na nich atrakcje przygotowane przez nauczycieli pracujących na co dzień w świetlicy.
    Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie do nas tego dnia i do zobaczenia we wrześniu!