Ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Origami!

W Stacji Artystycznej Rynek w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat edycji „Łąki, pola i polany”. Dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

I miejsce w kategorii starszaki zajęła Maja Joks (kl. IV a),

II miejsce w kategorii nastolatki zajął Mikołaj Joks (kl. VII a).

Nagrodzone prace uczniowie wykonali w świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Anity Majki. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Miło nam poinformować, że Mikołaj Joks, uczeń klasy VI a reprezentował szkołę w VI Ogólnopolskim Konkursie Origami- „PRZESTRZEŃ MIEJSKA I INDUSTRIALNA” i zajął I miejsce w kategorii „starszaki”. Pracę wykonał pod pod opieką artystyczną pani Anity Majki. Gratulujemy i zapraszamy do podziwiania pięknych, oryginalnych prac konkursowych wykonanych w technice origami.

Miło nam poinformować, że Pola Trybulska, uczennica klasy III b znalazła się w gronie nagrodzonych osób biorących udział w świątecznym konkursie zorganizowanym przez MDK w Opolu. Otrzymała piękny album książkowy pt. „Wielcy Polacy-Malarze” oraz dyplom. Swoją pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów plastycznych. Gratulujemy!

12 grudnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla uczniów klas trzecich „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”.Naszą szkołę reprezentowały uczennice Wiktoria Gnoińska z klasy III c oraz Pola Trybulska z klasy III b. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie w ciągu jednej godziny ozdoby choinkowej z własnych materiałów. Wyboru trzech laureatów dokonali uczniowie biorący udział w konkursie oraz jury. Każdy pisemnie oddawał głos na wybraną przez siebie ozdobę. Nie można było głosować na pracę ze swojej szkoły. Praca Poli zdobyła uznanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i Pola została Laureatką konkursu. Piękną ozdobę wykonała także Wiktoria. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dnia 12.04.2017 uczniowie klas drugich, uczęszczający do świetlicy szkolnej reprezentowali naszą szkołę w II Olimpiadzie Świetlicowej na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Udział w tym turnieju miał promować i zachęcić dzieci do aktywnego trybu życia. Spotkanie to okazało się wspaniałą zabawą oraz okazją to pokazania swoich umiejętności sportowych.

4 kwietnia rozstrzygnięty został XIV Międzyszkolny Konkurs Origami „Ikebany i bukiety”, zorganizowany przez PSP nr 20 w Opolu. Miło nam poinformować, że Ania Adamczyk z klasy I c została Laureatką konkursu. Pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów origami. Gratulujemy.

Dzień Patrona w PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy był okazją do podsumowania Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. "Książkowe Postacie-Plastyczne Spojrzenie". Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu. I miejsce zajęła uczennica z kl. II e, Karolina Szczurek, nagrodę za III miejsce zdobył Jakub Łuczaj z kl. IVa. Uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Gratulujemy.

28 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ”. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac wykonanych przez dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego. W gronie 24 laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Wrońska z kl. IV b, której serdecznie gratulujemy sukcesu. Pracę wykonała pod kierunkiem p. Anity Majki. Życzymy dalszych sukcesów!