Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/ 2020
pasje i zainteresowania
 

Nazwa zajęć

Opiekun

Termin

Matematyka dla Smyka po angielsku

p. Alicja Jadach

czwartek 6 lekcja

Tropiciele wiedzy

p. Aleksandra Halupczok

poniedziałek 1 lekcja

Koło teatralne

p. Justyna Michoń

poniedziałek 7-8 lekcja

Koło gier planszowych

p. Kinga Główka

poniedziałek 8 lekcja

Koło matematyczne

p. Anna Nikiel

czwartek 9 lekcja

Koło chemiczne

p. Anna Nikiel

wtorek 8 lekcja

Koło matematyczne

p. Maria Pawletta

wtorek 8 lekcja

czwartek 1 lekcja

Euroklub- koło języka angielskiego

p. Adriana Loranc

poniedziałek 8 lekcja

wtorek 8 lekcja

Koło Miłośników języka hiszpańskiego

p. Katarzyna Zając

środa1 lekcja

Koło zainteresowań „ Groch z kapustą”

p. Karolina Paliwoda

wtorek 9 lekcja

Chór Akolada

p. Barbara Owsiak

poniedziałek 7 lekcja

czwartek 8 lekcja

Koło techniczno- informatyczne

p. Tomasz Kaczmarek

wtorek 9 lekcja

Koło historyczne

p. Agnieszka Zmitrowicz

środa 1 lekcja

Koło plastyczne

p. Dorota Szelewska

wtorek 1 lekcja

PCK

p. Lucyna Wojewódzka

wtorek 1 lekcja

Samorząd Uczniowski

p. Ewa Anweiler

wtorek 8 lekcja

środa 8 lekcja

Kuchcikowo- zajęcia kulinarne

p. Barbara Serafin

piątek5-6 lekcja

SKS piłka nożna

p. Andrzej Buczny

środa 9 lekcja

SKS koszykówka

p. Grażyna Presz

czwartek 10 lekcja

SKS gry i zabawy

p. Marzena Buławczyk

czwartek 7 lekcja

SKS gry i zabawy

p. Ewa Dachnij

czwartek 7 lekcja

Koło zainteresowań dla ósmoklasistów-matematyka

p. Katarzyna Chocianowicz

p. Katarzyna Zając

p. Maria Pawletta

środa 9 lekcja

poniedziałek 1 lekcja

czwartek 1 lekcja

Koło zainteresowań dla ósmoklasistów-język polski

p. Natalia Szafrańska

p. Justyna Michoń

p. Beata Maziarek

środa 1 lekcja

poniedziałek 9 lekcja

piątek 7 lekcja

 

Koło zainteresowań dla ósmoklasistów-język angielski

p. Ewa Anweiler

p. Alina Olchowska

piątek 1 lekcja

wtorek 1 lekcja, środa 9 lekcja

Koło zainteresowań z języka angielskiego

p. Małgorzata Pleszczyńska

czwartek 7 lekcja