1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kadra pedagogiczna

 

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018

 

Alicja Trojak – dyrektor szkoły


Sylwia Kostrzewa – wicedyrektor

Jadwiga Strzelecka - wicedyrektor

Izabela Kukla-Naskręt - wicedyrektor

 

l.p nazwisko Imię
1. Anweiler Ewa język angielski
wychowanie do życia w rodzinie
2. Bartmanowicz Iwona edukacja wczesnoszkolna
3. Bender – Janiszewska Anna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
4. Borecka – Sierpina Beata pedagog specjalny
5. Brzozowska Bernarda pedagog szkolny
6. Buczny Andrzej wychowanie fizyczne
7. Buławczyk Marzena wychowanie fizyczne
8. Chocianowicz Katarzyna fizyka
9. Dachnij Ewa wychowanie fizyczne
10. Dzierżanowska Marieta religia
11. Gawlik Aneta bibliotekarz
12. Główka Kinga matematyka
informatyka
13. Grabarek Barbara edukacja wczesnoszkolna
etyka
matematyka
14. Gurbierz Katarzyna nauczyciel wspomagający
15. Helwing Wioletta język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
16. Halupczok Aleksandra edukacja wczesnoszkolna
informatyka
17. Jadach Alicja edukacja wczesnoszkolna
język angielski kl. I-III
18. Janos Katarzyna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
19. Kaczmarek Tomasz Informatyka
technika
20. Kawa Krystyna język niemiecki
język mniejszości-niemiecki
21. Koczwara Anna przyroda
biologia
22. Kozimor Krzysztof religia
23. Kujawa Beata logopeda
24. Loranc Adriana język angielski
25. Maciąg – Chmielewska Edyta edukacja wczesnoszkolna
26. Maicher Marzena język angielski
27. Majka Anita nauczyciel świetlicy
28. Maziarek Beata język polski
29. Michalska Iwona

informatyka, biblioteka

30. Michoń Justyna język polski
31. Nawracała Marta język polski
32. Nikiel Anna matematyka
chemia
33. Olchowska Alina język angielski
34. Olchowy Adriana nauczyciel świetlicy
35. Owsiak Barbara muzyka
36. Pajączkowska Joanna nauczyciel wspomagający
37. Paliwoda Karolina nauczyciel świetlicy
38. Pawletta Maria matematyka
39. Pfeiffer Agnieszka przyroda
40. Prandzioch Jolanta kierownik świetlicy
41. Presz Grażyna wychowanie fizyczne
42. Raczyńska Anita edukacja wczesnoszkolna
język angielski kl. I-III
43. Serafin Barbara edukacja wczesnoszkolna
44. Staniszewska Aleksandra nauczyciel świetlicy
45. Suwińska Dominika psycholog szkolny
46. Szafrańska Natalia język polski
47. Szelewska Dorota plastyka
technika
48. Szelewska-Łuczkowska Ewa edukacja wczesnoszkolna
49. Szlachta Marta język hiszpański
50. Śniegórska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna
51. Tańczuk Agnieszka język angielski
52. Tęcza - Tuszakowska Agata nauczyciel wspomagający
doradztwo zawodowe
53. Troszyński Maciej religia
54. Wądołowska Elżbieta geografia
55. Wiater Bogdan wychowanie fizyczne
56. Wojewódzka Lucyna matematyka
57. Wołyniec – Romańska Agnieszka nauczyciel świetlicy
58. Wróblewska - Wypych Alicja pedagog specjalny
59. Zając Katarzyna matematyka po hiszpańsku
informatyka po hiszpańsku
60. Zielińska Angelika edukacja wczesnoszkolna
61. Zmitrowicz Agnieszka historia
62. Zubek Adriana edukacja wczesnoszkolna
gimnastyka korekcyjna

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

BIP

bip logo pomn1 grad