29 października odbył się w naszej szkole Dzień Dyni. Tego dnia na korytarzach budynku zawisły liczne plakaty, na których zamieszczono informacje i ciekawostki dotyczące tego warzywa. Z tej okazji uczniowie zarówno młodszych, jak i starszych klas przyszli do szkoły ubrani na pomarańczowo. Niektórzy przynieśli pięknie przyozdobione dynie i wzięli udział w konkursie na najciekawszą z nich. Wśród prac znalazły się: lampiony, stroiki, zwierzęta, postacie, a nawet budowle. Trzeba przyznać, że szczególną pomysłowością wykazali się uczniowie najmłodszych klas . Spośród wszystkich dostarczonych dzieł, komisja składająca się z członków SU, po długich naradach, wyłoniła zwycięską dynię – połączenie lampionu z jesiennym stroikiem, której autorem był uczeń klasy 1a - Adam Witek. Serdecznie gratulujemy! Z wszystkich przyniesionych dyń powstała piękna jesienna wystawa, którą możemy podziwiać w poniższej galerii.