Uwaga Rodzice i Uczniowie!
Od 10.01.2022 r. następuje modyfikacja trasy linii zamkniętej autobusu dla uczniów PSP 15 i PSP 29 oraz modyfikacja rozkładu jazdy autobusu.
Poniżej zamieszczamy zmiany obowiązujące od 10.01.2022 r.
Trasa do szkoły (trasa zielona) będzie prowadziła następującymi przystankami:
1) Koszalińska,
2) al. Solidarności,
3) Witosa - Osiedle,
4) Witosa - Cieszyńska,
5) Cieszyńska,
6) Piotrkowska,
7) Wiejska - Ozimska,
8) Szarych Szeregów - Szkoła,
9) Sosnkowskiego - Wiejska.
Trasa powrotna (niebieska):
1) Szarych Szeregów - Szkoła,
2) Sosnkowskiego - Wiejska,
3) Koszalińska,
4) al. Solidarności,
5) Witosa - Osiedle,
6) Witosa - Cieszyńska,
7) Cieszyńska,
8) Piotrkowska,
9) Wiejska - Ozimska.
Trasa autobusu od 10.01.2022 r.
Rozkład jazdy:
Kursy do szkoły |
Kurs 1 |
Kurs 2 |
Koszalińska |
7:28 |
8:18 |
Al. Solidarności |
7:29 |
8:19 |
Witosa - Osiedle |
7:31 |
8:21 |
Witosa - Cieszyńska |
7:32 |
8:22 |
Cieszyńska |
7:33 |
8:23 |
Piotrkowska |
7:34 |
8:24 |
Wiejska - Ozimska |
7:36 |
8:26 |
Szarych Szeregów - Szkoła |
7:39 |
8:29 |
Sosnkowskiego - Wiejska |
7:43 |
8:33 |
Kursy ze szkoły |
Kurs 3 |
Kurs 4 |
Kurs 5 |
Kurs 6 |
Szarych Szeregów - Szkoła |
12:35 |
13:45 |
14:35 |
15:35 |
Sosnkowskiego - Wiejska |
12:39 |
13:49 |
14:39 |
15:39 |
Koszalińska |
12:41 |
13:51 |
14:41 |
15:41 |
Al. Solidarności |
12:42 |
13:52 |
14:42 |
15:42 |
Witosa - Osiedle |
12:44 |
13:54 |
14:44 |
15:44 |
Witosa - Cieszyńska |
12:45 |
13:55 |
14:45 |
15:45 |
Cieszyńska |
12:46 |
13:56 |
14:46 |
15:46 |
Piotrkowska |
12:47 |
13:57 |
14:47 |
15:47 |
Wiejska - Ozimska |
12:49 |
13:59 |
14:49 |
15:49 |
Zainteresowanych proszę o zapoznanie się ze zmianami
Dyrekcja Szkoły