Za nami niezwykle ekscytujący czas, czas wyborów nowego Zarządu Samorządu Uczniowskiego, Opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia. Wybory te poprzedziła kampania wyborcza, w trakcie której kandydaci do SU starali się zachęcać społeczność szkolną do oddawania głosów na ich kandydaturę. W związku z tym powstały plakaty i ulotki pełne niezwykłych i ciekawych pomysłów. Na pierwszym piętrze budynku PSP 15 powstał lokal wyborczy, do którego przybywali uczniowie klas 3 – 7, którym przysługuje w szkole czynne prawo wyborcze, aby oddać swoje głosy. Następnie komisje wyborcze dokonały podliczenia głosów. W związku z tym jest nam niezmiernie miło poinformować o nowym składzie Zarządu Samorządu Uczniowskiego, który będzie pełnił swoje funkcje w kolejnym roku szkolnym:

Przewodnicząca: Natalia Pajączkowska, klasa 7b

Zastępca przewodniczącej: Aleksandra Jakubska, klasa 7b

Skarbnik – Nina Salatycka, klasa 7a

Protokolant – Nina Hoppek, klasa 7a

Członkowie:

Natalia Galas, klasa 7d

Magdalena Stypka, klasa 6c

Szymon Głębocki klasa 5b

Natalia Opiatowska, klasa 5b

Alicja Kula, klasa 4a

Magdalena Sachańbińska, klasa 3c

Decyzją uczniów i po uzyskaniu zgody nauczycieli nowymi opiekunami SU zostają panie:

Malwina Strzałka i Dorota Szelewska.

Nowym Rzecznikiem Praw Ucznia zostaje pani Karolina Paliwoda.