Przedświąteczny czas w naszej szkole obfitował w różne przyjemne zdarzenia. 6.12 odwiedził nas św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Każdy uczeń tego dnia otrzymał słodki upominek. Każda klasa miała również możliwość wykorzystać propozycje SU, które były przygotowane specjalnie dla nich. Najmłodsi uczniowie mogli poczuć klimat świąt dzięki pięknym bajkom czytanym przez starszych uczniów, klasy czwarte uczestniczyły w turnieju sportowym, dla klas piątych przygotowaliśmy wypożyczalnię gier planszowych, klasy szóste wzięły udział w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy – serdecznie gratulujemy zwycięzcom tego konkursu- klasie 6c! Klasy siódme otrzymały możliwość wykorzystania kopert z zabawnymi zadaniami, zaś klasy ósme wykonały zabawne zdjęcia  w świątecznej fotobudce.

W ostatnim przedświątecznym tygodniu napisaliśmy także 110 kartek świątecznych w ramach akcji „Idą święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj!” Powstały przepiękne, bogato zdobione kartki, wypełnione serdecznymi życzeniami. Trafiły one do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej.

W tym czasie odbył się również kiermasz świątecznych wypieków. Serdecznie dziękujemy klasom, które zaangażowały się w jego przeprowadzenie. Dochód z kiermaszu zasili budżet Samorządu Uczniowskiego, a także zostanie przekazany na wybrany przez SU cel charytatywny.