1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania i pasje

 

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje i zainteresowania

klasy 1-3 rok szkolny 2017/2018

Nazwisko i imię  nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Klasa(y), do której/których są skierowane

Dzień

Lekcja

Sala

Buczny Andrzej

SKS

2-3

środa

9

sala gim.

Dachnij Ewa

Aerobik

1-3

poniedziałek

8

mała sala gim.

Jadach Alicja

Uruchom wyobraźnię

3b

piątek

1

10a

Presz Grażyna

Lekkoatletyka

3-4

środa

8

sala gim.

czwartek

1

sala gim.

piątek

g. 1600-1700

sala gim.

Raczyńska Anita

Koło muzyczne Dzwoneczki

1-3

poniedziałek

7

3

Serafin Barbara

Koło kulinarne Kuchcikowo

3

wtorek

6

21

wtorek

7

21

Tańczuk Agnieszka

Koło przyrodniczo-językowe Detektywi natury

3

środa

8

10

Zubek Adriana

Do zdrowia przez ruch

3

wtorek

6

sala gim. korekc.

 

 

Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje i zainteresowania

klasy 4-7 rok szkolny 2017/2018

Nazwisko i imię naczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Klasa(y), do której/których są skierowane

Dzień

Lekcja

Sala

Bender–Janiszewska

Anna

Klub odkrywców języka niemieckiego

4

środa

3

10a

Buczny Andrzej

SKS

4-7

piątek

9

sala gim.

Kaczmarek Tomasz

Koło techniczno-informatyczne

5-6

środa

9

28

Kostrzewa Sylwia

Koło polonistyczne Chcę wiedzieć więcej

7a

wtorek

2

20

Maziarek Beata

Koło polonistyczne

6

wtorek

2

24

7

środa

7

115

7

czwartek

9

115

Michoń Justyna

Koło miłośników języka polskiego

4-6

środa

8

15

Nawracała-Kulpa

Marta

Koło literacko-plastyczne Malowane słowem

4-6

czwartek

9

20

Owsiak Barbara

Chór szkolny Śpiewajmy razem

4-7

czwartek

8

22

4-7

czwartek

9

22

Presz Grażyna

Lekkoatletyka

3-4

środa

8

sala gim.

czwartek

1

sala gim.

piątek

g. 1600-1700

sala gim.

Wojewódzka Lucyna

Szkolne koło PCK

4-7

wtorek

1

29

środa

1

29

Zmitrowicz Agnieszka

Koło przedsiębiorczości

6

środa

8

22

 

Nazwisko i imię

nauczyciela

Nazwa prowadzonych zajęć

Klasa(y), do której/których są skierowane

Dzień

Lekcja

Sala

Buczny Andrzej

SKS

2-3

środa

9

sala gim.

Dachnij Ewa

Aerobik

1-3

poniedziałek

8

mała sala gim.

Jadach Alicja

Uruchom wyobraźnię

3b

piątek

1

10a

Presz Grażyna

Lekkoatletyka

3-4

środa

8

sala gim.

czwartek

1

sala gim.

piątek

g. 1600-1700

sala gim.

Raczyńska Anita

Koło muzyczne Dzwoneczki

1-3

poniedziałek

7

3

Serafin Barbara

Koło kulinarne Kuchcikowo

3

wtorek

6

21

wtorek

7

21

Tańczuk Agnieszka

Koło przyrodniczo-językowe Detektywi natury

3

środa

8

10

Zubek Adriana

Do zdrowia przez ruch

3

wtorek

6

sala gim. korekc.

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

BIP

bip logo pomn1 grad