Zajęcia dodatkowe w ramach pomocy pp. w roku szkolnym 2019/2020

l.p.

Grupa wsparcia

Dzień

lekcja

Sala

prowadzący

1.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 1c

 

wtorek

7

gabinet pedagoga

B. Brzozowska

2.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2a

 

czwartek

6

3

A. Śniegórska

3.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2bc

 

środa

6

11

A. Majka

4.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 3ab

 

poniedziałek

1

12

A. Śniegórska

5.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4a

 

piątek

2

28

A. Majka

6.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4b

 

wtorek

7

5

A. Zielińska

7.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4c

 

środa

2

10

A. Majka

8.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5ab

 

poniedziałek

1

24

J. Pajączkowska

9.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5c

 

wtorek

8

26

K. Paliwoda

10.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5d

 

wtorek

7

29

K. Paliwoda

11.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5e

 

czwartek

7

19

B. Serafin

12.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 5de1

 

czwartek

7

20

K. Paliwoda

13.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6a

 

poniedziałek

6

15

B. Brzozowska

14.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6bc

 

poniedziałek

7

22

B. Brzozowska

15.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7b8c

 

poniedziałek

9

25

K. Kawa

16.

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 7cd

 

czwartek

9

112

K. Paliwoda

17.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 2bc

 

poniedziałek

2

10

B. Grabarek

18.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze 3ab

 

piątek

6

4

B. Grabarek

19.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze j. polski 4abc

 

środa

8

15

E. Łucka -Zając

20.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze j. polski 5ade

 

wtorek

1

15

E. Łucka -Zając

21.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze j. polski 6acd

 

środa

7

15

E. Łucka -Zając

22.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 4abc

 

wtorek

1

12

O. Kalinowska

23.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 5ab

 

poniedziałek

1

20

A. Nikiel

24.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 5cde

 

środa

8

14

O. Kalinowska

25.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 6ab

 

piątek

7

29

A. Nikiel

26.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 6cd

 

środa

8

16

K. Chocianowicz

27.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 7abc

 

czwartek

9

25

L. Wojewódzka

28.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze matematyka 8ab

 

czwartek

9

137

K. Chocianowicz

29.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne 2b3a4a4b

 

poniedziałek

7

10

A. Jadach

30.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne 5c6ab

 

poniedziałek

7

11

E. Partykowska

31.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne 5de

 

czwartek

8

10

B. Brzozowska

32.

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne 7a

 

czwartek

7

24

A. Tęcza-Tuszkowska