Spacer z nordic walking

W ramach uatrakcyjnienia sportowych zajęć pozalekcyjnych organizowaliśmy w naszej szkole spacery z wykorzystaniem kijów Nordic Walking.
W spacerach tych uczestniczyli uczniowie klas IV-VI. Zajęcia miały na celu zapoznanie uczniów z nowymi formami aktywności ruchowej, która posiada wiele zdrowotnych aspektów : wzmacnianie mięśni całego ciała, usprawnienie układu oddechowego i krążeniowego.
Aktywność  ta ma sprawiać dzieciom radość z przebywania w grupie rówieśników  na świeżym powietrzu.

You Can Dancing

Od pięciu lat tradycją naszej szkoły jest organizowanie imprezy pt. ‘You Can Dancing”. Impreza ma na celu umożliwienie uczniom rozwijanie zainteresowań i pasji oraz odkrywanie talentów tanecznych. Uczestnicy konkursu występują w dwóch kategoriach  wiekowych: klasy I- III  oraz klasy IV-VI z podziałem na występy solowe i mini formacje. Zapraszamy do jury instruktora tańca jednej z opolskich szkół tanecznych, w celu profesjonalnej oceny naszych małych talentów.
Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów ponieważ pozwala im zaprezentować swoje umiejętności taneczne szerszej publiczności, a nam organizatorom dużą satysfakcję.

Nauczyciele wychowania fizycznego