Bal karnawałowy 2018

W piątek, 12 stycznia 2018 w świetlicy szkolnej "Królestwo Fantazji" odbył się bal karnawałowy. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze, czarownice i wiele innych postaci. Dużo śmiechu było podczas tańca z balonikiem oraz przy innych przygotowanych zabawach. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano najciekawsze przebrania. Każde dziecko otrzymało nagrodę, co sprawiło wiele radości. Tego dnia nie brakowało emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek.

Po zabawach nadszedł czas na dyskotekę. Dzieci tańczyły do znanych i lubianych utworów muzycznych. Wśród uczniów naszej szkoły bale są atrakcyjną i bardzo lubianą formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.