7.12.2018r., w świetlicy szkolnej odbył sięSzkolny Konkurs – „Śpiewamy kolędy”. Wzięło w nim udział sześcioro uczniów z klas trzecich. Każdy z solistów wykonywał wybraną przez siebie kolędę. Jedna z  uczestniczek zaśpiewała kolędę, grając na wiolonczeli, czym wzbudziła zachwyt i zainteresowanie widowni. Piękno tradycyjnych, polskich kolęd, świąteczne dekoracje pozwoliły odczuć wszystkim atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

I miejsce dla Estery Wilczyńskiej 3b oraz Magdaleny Stypki 3c
III miejsce dla Katarzyny Chmielarczyk 3b
III miejsce dla Daniela Mówki 3b

wyróżnienia:

Oliwier Kluger klasa 3b, Katarzyna Kilinkiewicz klasa 3c

W wyniku głosowania komisja konkursowa podjęła decyzję, że spośród dwóch laureatek pierwszego miejsca Estera Wilczyńska będzie reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu 19.12.2018r. Gratulujemy wszystkim, a Esterze życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!