XI Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów"

12 grudnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla uczniów klas trzecich „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”.Naszą szkołę reprezentowały uczennice Wiktoria Gnoińska z klasy III c oraz Pola Trybulska z klasy III b. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie w ciągu jednej godziny ozdoby choinkowej z własnych materiałów. Wyboru trzech laureatów dokonali uczniowie biorący udział w konkursie oraz jury. Każdy pisemnie oddawał głos na wybraną przez siebie ozdobę. Nie można było głosować na pracę ze swojej szkoły. Praca Poli zdobyła uznanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych i Pola została Laureatką konkursu. Piękną ozdobę wykonała także Wiktoria. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017