Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej

01Dnia 7.06.2017r. w PSP nr 24 odbył się Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci klas II-III uczęszczających do świetlicy szkolnej, zorganizowany przez świetlicę szkolną: „Kraina Kolorowych Motyli”. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły. Po wielu trudach, związanych z selekcją zawodników, utworzona została drużyna prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w skład której weszli: Wojciech Gołąb i Tymon Szwedowski z klasy II c, Wiktor Nowicki z klasy II d, Wojciech Depo, Kacper Kapuśniak, Kozakiewicz Jakub, Matynia Maciej oraz kapitan drużyny Jan Tuszakowski z klasy III a. Emocje, towarzyszące temu wydarzeniu śmiało można porównać z tymi, które obecne są podczas największych światowych mistrzostw. Nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni. Wygrywając wszystkie mecze wywalczyli pierwsze miejsce i zdobyli złoty puchar. Nagroda dodatkowa – dla najlepszego bramkarza – powędrowała do Wojciecha Depo. Serdecznie gratulujemy całej drużynie!