1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej

01Dnia 7.06.2017r. w PSP nr 24 odbył się Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci klas II-III uczęszczających do świetlicy szkolnej, zorganizowany przez świetlicę szkolną: „Kraina Kolorowych Motyli”. Jak co roku cieszył się on dużym zainteresowaniem ze strony uczniów naszej szkoły. Po wielu trudach, związanych z selekcją zawodników, utworzona została drużyna prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w skład której weszli: Wojciech Gołąb i Tymon Szwedowski z klasy II c, Wiktor Nowicki z klasy II d, Wojciech Depo, Kacper Kapuśniak, Kozakiewicz Jakub, Matynia Maciej oraz kapitan drużyny Jan Tuszakowski z klasy III a. Emocje, towarzyszące temu wydarzeniu śmiało można porównać z tymi, które obecne są podczas największych światowych mistrzostw. Nasi zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni. Wygrywając wszystkie mecze wywalczyli pierwsze miejsce i zdobyli złoty puchar. Nagroda dodatkowa – dla najlepszego bramkarza – powędrowała do Wojciecha Depo. Serdecznie gratulujemy całej drużynie!

Czytaj więcej...

II Olimpiada Świetlicowa na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu

01Dnia 12.04.2017 uczniowie klas drugich, uczęszczający do świetlicy szkolnej reprezentowali naszą szkołę w II Olimpiadzie Świetlicowej na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Udział w tym turnieju miał promować i zachęcić dzieci do aktywnego trybu życia. Spotkanie to okazało się wspaniałą zabawą oraz okazją to pokazania swoich umiejętności sportowych.

Czytaj więcej...

XIV Międzyszkolny Konkurs Origami Ikebany i bukiety

02

4 kwietnia rozstrzygnięty został XIV Międzyszkolny Konkurs Origami „Ikebany i bukiety”, zorganizowany przez PSP nr 20 w Opolu. Miło nam poinformować, że Ania Adamczyk z klasy I c została Laureatką konkursu. Pracę wykonała podczas świetlicowych warsztatów origami. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny -"Książkowe Postacie- Plastyczne Spojrzenie"

03Dzień Patrona w PSP im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy był okazją do podsumowania Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. "Książkowe Postacie-Plastyczne Spojrzenie". Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu. I miejsce zajęła uczennica z kl. II e, Karolina Szczurek, nagrodę za III miejsce zdobył Jakub Łuczaj z kl. IVa. Uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe oraz dyplomy. Gratulujemy.

Czytaj więcej...

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Projekt kartki wielkanocnej 2017"

528 marca w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ”.
Na konkurs wpłynęło kilkaset prac wykonanych przez dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa opolskiego.
W gronie 24 laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Wiktoria Wrońska z kl. IV b, której serdecznie gratulujemy sukcesu. Pracę wykonała pod kierunkiem p. Anity Majki. Życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Trzech Laureatów XIII Międzyszkolnego Konkursu Origami

0525 maja 2016 r. w PSP nr 20 w Opolu miała miejsce uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród w XIII Międzyszkolnym Konkursie Origami „Ikebany i bukiety”.
Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły- Mieszko Paździerski kl. IIc, Cyprian Loręcki kl. IIIa i Mikołaj Joks kl. Va.  Chłopcy otrzymali dyplomy i piękne książki. Swoje prace konkursowe przygotowywali podczas świetlicowych warsztatów origami.
W czasie uroczystości można było podziwiać piękne prace uczestników konkursu, zaproszeni goście mieli także okazję poznać aspekty życia japońskich dzieci oraz degustować zielone herbaty o ciekawych nazwach np. „Japoński eliksir”.  Gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Projekt kartki świątecznej”

0614 grudnia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Projekt kartki świątecznej”. Na konkurs wpłynęło kilkaset prac przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jury postanowiło nagrodzić trzydziestu uczestników konkursu, którzy wykonali kartki świąteczne technikami tradycyjnymi. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w zaszczytnym gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Wrońska kl. IV b oraz Michał Konarkowski kl. II e. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny dla klas III „Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów”

11Hanna Dziewulak oraz Marta Zych –uczennice klasy III c reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie na ozdobę choinkową,
zorganizowanym przez PSP Nr 11 w Opolu. Do udziału w konkursie dziewczynki przygotowywały się podczas świetlicowych warsztatów plastycznych. W czasie trwającego godzinę konkursu Hania i Marta z dużym zaangażowaniem wykonały przepiękne ozdoby. O wynikach konkursu zadecydowali uczestnicy konkursu – oddając  głos na wybraną przez siebie pracę. Ozdoba Hani Dziewulak wzbudzała podziw i znalazła się w gronie najlepszych-Hania została jedną z trzech laureatek. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Mamy powód do dumy- dwóch laureatów w Ogólnopolskim Konkursie Origami

10Uczniowie naszej szkoły, Mikołaj Paździerski kl. I b, Mieszko Paździerski II c i Mikołaj Joks kl. V a, wzięli udział w  V Ogólnopolskim Konkursie Origami-„Magia zamknięta w papierze”- „W lesie”. Chłopcy wykonali ciekawe prace, w formie obrazów, związane z lasem.
19 marca 2016 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Mikołaj Paździerski zajął II miejsce w kategorii „Dzieci klasy I”, Mikołaj Joks zajął II miejsce w kategorii „Starszaki klasy IV-V”. Laureaci otrzymali dyplomy, nagrody, pamiątkowe medale, a po uroczystości uczestniczyli w warsztatach origami i podziwiali wystawę przepięknych prac.
Gratulujemy dużego sukcesu.

Czytaj więcej...

Reprezentacja Szkoły w Wojewódzkim Konkursie „Pisanka 2016”

07Emilia Waksmańska kl. III b oraz Wiktoria Wrońska kl. III b uczestniczyły w Wojewódzkim Konkursie Zdobienia Jaj Wielkanocnych, zorganizowanym przez MDK w Opolu. Uczennice przygotowywały się do konkursu podczas zajęć świetlicowych (opiekun- Anita Majka). W trakcie przewodu konkursowego, przygotowały piękne prace (widoczne na fotografiach), w technice oklejanie. Wykazały się ogromną starannością i wytrwałością, ich wytwory wzbudzały zainteresowanie uczestników konkursu i ich opiekunów, ze względu na zastosowanie nietypowych technik plastycznych. Dziewczynki otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Życzymy rozwijania swoich talentów plastycznych.

Czytaj więcej...

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

BIP

bip logo pomn1 grad