Szanowni Rodzice,
zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odebrać w szkole 9 lipca (piątek) w godz. 8.00 - 13.00 oraz 12 i 13 lipca (poniedziałek, wtorek) w godz. 9.00 - 13.00.

Zaświadczenie może odebrać uczeń/uczennica klasy 8 lub rodzic/opiekun prawny. W przypadku innych osób konieczne jest upoważnienie do odbioru zaświadczenia (imię, nazwisko osoby upoważnionej, seria i numer dowodu tożsamości). Zaświadczenie wydane zostanie innej osobie po przedłożeniu upoważnienia rodziców/opiekunów prawnych i po okazaniu dokumentu tożsamości osoby upoważnionej.
Osoby, które potrzebują więcej niż jednej kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu, proszone są o telefoniczne zgłoszenie w sekretariacie do 8 lipca (czwartek).

Do 14 lipca 2021r. wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej należy uzupełnić o kopię zaświadczenia o wynikach egzaminu. Laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych składają oryginały.