Z pomocą Niedużemu Wojtkowi – organizujemy 15-tkowy Charytatywny Kiermasz Książek. Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie, chcąc wesprzeć Niedużego Wojtka z Opola, który potrzebuje pół miliona złotych na operację kolan (planowy termin operacji: czerwiec), organizujemy w naszej szkole kolejny kiermasz książek.
      Zbieramy książki używane, ale w dobrym stanie. Może to być literatura każdego rodzaju – dla dzieci, dla dorosłych. Pomijamy jedynie podręczniki. Zbiórka potrwa od 28 kwietnia do 9 maja, a 10 maja przeprowadzimy kiermasz, na który wszystkich zapraszamy. Oprócz książek przygotujemy też pyszną lemoniadę, a  cały dochód przeznaczymy na leczenie siedmioletniego chłopca.
Książki można zostawiać na portierni, przynosić do pokoju nauczycielskiego (w PSP 15 i PSP 29) lub do pani Natalii Szafrańskiej.
Pokażmy, kolejny już raz, że mamy wielkie serca!

Wolontariusze PSP 15 z p. N. Szafrańską