04.02.2020r. w budynku PSP29 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turniej koszykówki dla klas siódmych. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach systemem pucharowym. Wszystkie drużyny były koedukacyjne (dziewczęta rywalizowały wraz z chłopcami). W trakcie dwugodzinnych zmagań o tytuł najlepszej drużyny wszyscy dobrze się bawili, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności z tej dyscypliny sportu.

Tuż przed feriami zimowymi nauczyciele wychowania fizycznego chcąc podsumować pierwszy semestr ciężkiej pracy naszych uczniów, zorganizowali rolkowisko. Ta forma cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem. Dzieci mogły uczyć się jazdy na rolkach lub doskonalić swoje umiejętności w slalomie i jeździe wężykiem, a to wszystko w takt puszczanej z głośników muzyki. Zabawa trwała przez trzy dni, aby jak najwięcej klas mogło wziąć  w niej udział. Rolkowisko zorganizowane było również dla klas VII i VIII w budynku PSP29.