1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2015/2016

LP Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
1. Sztafetowe Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Miasta Opola

Dziewczęta

Chłopcy

3 miejsce

2 miejsce

V-VI

V-VI

3. „Żyj Zdrowo i Sportowo” Reprezentacja szkoły 6 miejsce IV
4. Międzyszkolne Rozgrywki         w Dwa Ognie Dziewcząt Reprezentacja szkoły 4 miejsce drużynowo III-V
5. Halowa Piłka Nożna Reprezentacja szkoły 3 miejsce V-VI
6. Halloween na sportowo Klasa VIb 1 miejsce VIb
7. Tenis stołowy - indywidualnie

A.Kucharek

T.Bania

4 miejsce

1 miejsce

IVa

IVb

8. Mistrzostwa Miasta Opola w Halowej Piłce Nożnej Reprezentacja szkoły 3 miejsce drużynowo V-VI
9. Mistrzostwa Miasta Opola w mini koszykówce dziewcząt Dziewczęta 4 miejsce VI
10. Mistrzostwa Miasta Opola w mini koszykówce chłopców Chłopcy 3 miejsce VI
11. Mistrzostwa Miasta Opola w mini badmintonie drużynowo Dziewczęta 4 miejsce VI
12. Mistrzostwa Miasta Opola w mini badmintonie drużynowo Chłopcy 3 miejsce VI
13. Mistrzostwa Miasta Opola w minie piłce siatkowej chłopców Chłopcy 3 miejsce VI
14. Tenis stołowy - drużynowo

A.Kucharek

T.Bania

1 miejsce drużynowo

VIa

IVb

15. Mistrzostwa miasta Opola w czwórboju LA dziewcząt Dziewczęta 2 miejsce VI
16. Mistrzostwa miasta Opola w czwórboju LA chłopcy Chłopcy 2 miejsce VI
17. Mistrzostwa miasta Opola indywidualne LA dla dziewcząt i chłopców Dziewczęta i chłopcy

1m. O.Śmigiel – skok wzwyż

2m. sztafeta 4x100:

M.Nawara

J.Pietrzak

O.Śmigiel

Pastusiak

3m. O.Śmigiel bieg na 100m

1m. J.Johan – bieg na 100m przez płotki

2m. J.Johan – skok wzwyż

2m. T.Wiśniewski – bieg na 100m.

2m. T.Wiśniewski – skok w dal

2m. sztafeta 4x100:

T.Wiśniewski

N.Bialik

D.Krajewski

M.Kwaśniak

VIc

VId

VIc

VIc

VId

VId

VId

VIa

6d

18. Mistrzostwa województwa w indywidualnej LA

Dziewczęta

Chłopcy

V-ce mistrzynie województwa w skoku w wzwyż

Mistrz województwa w biegu na 100m przez płotki

V-VI
19. Finał wojewódzki w mini piłce nożnej Reprezentacja szkoły 2 miejsce drużynowo V-VI

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015

LP Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
1. Mistrzostwa Miasta Opola       w Sztafetowych Biegach Przełajowych reprezentacja szkoły

III miejsce

IV miejsce

V-VI

2. Mini Mistrzostwa Piłki Nożnej reprezentacja szkoły III miejsce drużynowo IV-VI
3. Mistrzostwa Miasta Opola w Mini Piłce Ręcznej reprezentacja szkoły

V miejsce – dziewczęta

IV miejsce - chłopcy

V-VI

4.

Półfinał Wojewódzki

Halowej Piłki Nożnej

reprezentacja szkoły II miejsce drużynowo IV-VI
5. Zawody Międzyszkolne Tenis stołowy - indywidualnie

Tomasz Bania

IV miejsce

IIIb
6. Mistrzostwa Miasta Opola w Mini Koszykówce Dziewcząt reprezentacja szkoły IV miejsce V-VI
7. Mistrzostwa Miasta Opola w Mini Koszykówce Chłopców reprezentacja szkoły V miejsce V-VI
8. Mistrzostwa Miasta Opola w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt reprezentacja szkoły III miejsce V-VI
9. Mistrzostwa Miasta Opola w Piłce Siatkowej Chłopców reprezentacja szkoły II miejsce V-VI
10. Mistrzostwa Miasta Opola w Turnieju Gier i Zabaw „Mały olimpijczyk” reprezentacja szkoły

III miejsce i półfinał

II miejsce i półfinał

IV-VI

IV-VI

11. Zawody Międzyszkolne – Tenis stołowy drużynowo

Tomasz Bania

Andrzej Kucharek

V miejsce drużynowo

IIIb

Va

Va

12. Mistrzostwa Miasta Opola w Czwórboju LA Chłopców reprezentacja szkoły I miejsce V-VI
13. Mistrzostwa Miasta Opola w Czwórboju LA Dziewcząt reprezentacja szkoły V miejsce V-VI
14. Mistrzostwa Miasta Opola w Indywidualnej LA (Lekkiej Atletyce) reprezentacja szkoły II miejsce – Jakub Johan w biegu na 100 m. przez płotki Vc
15. Dzień Dziecka na Sportowo reprezentacja szkoły VI miejsce drużynowo I-VI
16. Festiwal Skoków reprezentacja szkoły

II miejsce drużynowo

III miejsce indywidualnie – Oliwia Śmigiel

V-VI

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2013/2014

L.P

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Wyniki

Klasa

2

Mistrzostwa m. Opola w Unihokeju Chłopców

reprezentacja szkoły

5m

Kl.6

3

Mistrzostwa m. Opola w Turnieju Dwa Ognie Chłopców

Półfinał Wojewódzki

Finał Wojewódzki

reprezentacja szkoły

1m

1m

2m

Kl.4

4

Mistrzostwa m. Opola w Unihokeju Dziewcząt

reprezentacja szkoły

5m

Kl. 6

5

Mistrzostwa Województwa Halowa Piłka Nożna

reprezentacja szkoły

3m

Kl.4-6

6

Mistrzostwa m. Opola w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Półfinał Wojewódzki

Finał Wojewódzki

reprezentacja szkoły

1m

1m

4m

Kl.6

7

Mistrzostwa m. Opola

,,Mały Olimpijczyk”.

Kategoria Chłopców. Półfinał

reprezentacja szkoły

2m

Kl.4

8

Mistrzostwa m. Opola

,,Mały Olimpijczyk,, Kategoria Dziewcząt.Półfinał

reprezentacja szkoły

1m

Kl.4

9

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce

reprezentacja szkoły

M. Kubaszko

2 m zespołowo dziewcząt

2 m w kategorii chłopców

Kl. 1-6

3c

10

Mistrzostwa m. Opola w Mini Koszykówce Chłopców

Półfinał Wojewódzki

Finał Wojewódzki

reprezentacja szkoły

reprezentacja szkoły

reprezentacja szkoły

1 m

1 m

4 m

6b,c,d

11

Mistrzostwa m. Opola

W Gimnastyce- Drużynowo

reprezentacja dziewcząt

reprezentacja chłopców

2 m

2m

3-6

12

Mistrzostwa Opola w pływaniu sztafetowym

i indywidualnie

reprezentacja chłopców

Sztafeta – 5 m

Indywidualnie:

M. Sproski – 2 m

S. Stach – 3 m

S. Angowski 2 m

1-6

13

Naborowy Turniej Mini Piłki Ręcznej

reprezentacja chłopców

1 m

6

14

Mistrzostwa Opola w Czworoboju LA

reprezentacja chłopców

1 m

6

15

Mistrzostwa Miasta Opola

w Indywidualnej LA

(Lekkiej Atletyce)

reprezentacja szkoły

1 m- pchnięcie kulą

A. Kuriata

1 m- 100m bieg przez płotki

M. Włochowicz

2 m-

100m bieg przez płotki

R. Pazik

2 m- skok w dal

M. Włochowicz

2 m- sztafeta 4x100m

Angowski

Kuriata

Włochowicz

Pazik

3 m- skok w dal

SZ. Angowski

3 m- bieg na 600m

D. Buczna

2m- skok wzwyż

D. Karaczyn

3 m- skok wzwyż

N. Zaborowska

6d

6b

6d

6b

6c

6d

6b

6d

6c

5c

6b

6b

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2012/2013

L.P

NAZWA KONKURSU

UCZESTNICY

WYNIKI

KLASA

1.

Mistrzostwa m .Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.5-6

2.

Finał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

reprezentacja

4m

Kl.5-6

3.

Mistrzostwa m.Opola w Halowej Piłce Dziewcząt

reprezentacja

1m

Kl.5-6

4.

Półfinał Wojewódzki w Halowej Pilce Nożnej Dziewcząt

reprezentacja

3m

Kl.5-6

5.

Mistrzostwa m.Opola w Turnieju Dwa Ognie Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.3-4

6.

Półfinał Wojewódzki w Turnieju Dwa Ognie Chłopców

reprezentacja

3m

Kl.3-4

7.

Mistrzostwa m.Opola w Mini Piłce Ręcznej Chlopców

reprezentacja

1m

Kl.4-6

8.

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.4-6

9.

Finał Wojewódzki w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

reprezentacja

4m

Kl.4-6

10.

Mistrzostwa m.Opola w Turnieju Gier i Zabaw,,Mały Olimpijczyk,,-chlopcy

reprezentacja

3m

Kl.3-4

11.

Mistrzostwa m.Opola w Mini Koszykówce Dziewcząt

reprezentacja

1m

Kl.5-6

12.

Półfinał Wojewódzki w Mini Koszykówce Dziewcząt

reprezentacja

2m

Kl.5-6

13.

Mistrzostwa m.Opola w Gimnastyce Drużynowo dziewczęta

reprezentacja

2m

Kl.3-6

14.

Mistrzostwa m.Opola w Gimnastyce Drużynowo chłopcy

reprezentacja

2m

Kl.1-3

15.

Mistrzostwa m.Opola w Gimnastyce Indywidualnie

reprezentacja

1m-P.Mieszczak

3m-E.Kmiecik

2c

3d

16.

Mistrzostwa m.opola w Mini Koszykówce Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.5-6

17.

Półfinał Wojewódzki w Mini Koszykówce Chłopców

reprezentacja

2m

Kl.5-6

18.

Mistrzostwa m. Opola w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

reprezentacja

1 m.

Kl. 5-6

19.

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

reprezentacja

4m.

Kl. 5-6

20.

Mistrzostwa m. Opola w Czwórboju LA Chłopców

reprezentacja

2m.

Kl. 5-6

21.

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej Chłopców

reprezentacja

2m.

Kl. 5-6

22.

Mistrzostwa m. Opola-w Mini Piłce Nożnej „Zagraj o zdrowie”

reprezentacja

1m.

Kl. 3-4

23.

Mistrzostwa m. Opola w Halowej Piłce Nożnej

reprezentacja

2m.

Kl.5-6

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2011/2012

L.P

NAZWA KONKURSU

UCZESTNICY

WYNIKI

KLASA

1

Mistrzostwa m .Opola w Sztafetowych Biegach Przełajowych

reprezentacja

2m

Kl.4-6

2

Finał Mistrzostw m .Opola w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

reprezentacja

3m

Kl.5-6

3

Mistrzostwa m .Opola w Mini Koszykówce Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.5-6

4

Półfinał Wojewódzki w Mini Koszykówce Chłopców

reprezentacja

2m

Kl.5-6

5

Mistrzostwa m .Opola w Dwa Ognie Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.3-4

6

Półfinał Wojewódzki  Turnieju w Dwa Ognie Chłopców

reprezentacja

2m

Kl.3-4

7

Mistrzostwa m .Opola w Tenisie Stołowym-drużynowo

N .Sinicka

A. Sierakowska

1m

Kl.5-6

8

Mistrzostwa m .Opola w Gimnastyce drużynowo i

indywidualnie

reprezentacja

2m

3m

2m,3m

2m

Kl.1-6

Kl.1-3

9

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt

reprezentacja

3m

Kl.5-6

10

Mistrzostwa m .Opola w Czwórboju LA  Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.5-6

11

Mistrzostwa m .Opola w Trójboju LA Chłopców

reprezentacja

1m

Kl.4-5

12

Finał Wojewódzki w Trójboju LA Chłopców

reprezentacja

3m

Kl.4-5

13

Mistrzostwa m .Opola w Indywidualnej LA

T.Szpakowski -rzut piłeczką palantową

A.Sierakowska- bieg

p/płotki

M.Metelska- bieg na

100m

1m

3m

3m

Kl.6

Kl.6

Kl.6

14

Mistrzostwa m .Opola w Indywidualnym Tenisie Stołowym

A .Sierakowska

N .Sinicka

1m

2m

Kl.6

Kl.5

15

Mistrzostwa m .Opola w Mini Piłce Nożnej

reprezentacja

3m

Kl.6

klasy młodsze

16

Mistrzostwa m. Opola w Halowej Piłce Nożnej

reprezentacja

4m

Kl.6

17

Mistrzostwa m. Opola w Mini Piłce Siatkowej

reprezentacja

3m

Kl.5-6

         

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2010/2011

L.P

NAZWA KONKURSU

UCZESTNICY

           WYNIKI

KLASA

1

Mini piłka Nożna Dziewcząt –Puchar Donalda Tuska

reprezentacja

2m

4-5

2

Finał Mistrzostw m. Opola w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

reprezentacja

2m

5-6

3

Finał Mistrzostw m .Opola w Mini Koszykówce Dziewcząt

reprezentacja

3m

5-6

4

Finał Małego Olimpijczyka Dziewcząt

reprezentacja

3m

3-4

5

Finał Małego Olimpijczyka  Chłopców

reprezentacja

3m

3-4

6

Mistrzostwa m.Opola w Turnieju Gier i Zabaw,,Mały Olimpijczyk,,-dziewczęta

reprezentacja

3m

4

7

Mistrzostwa m.Opola w Turnieju Gier i Zabaw,,Mały Olimpijczyk,,-chłopcy

reprezentacja

3m

4

8

Mistrzostwa m.Opola w Tenisie Stołowym Dziewcząt

reprezentacja

3m

5-6

9

Mistrzostwa m.Opola w Gimnastyce w kategorii dziewcząt i Chłopców

indywidualnie

reprezentacja

reprezentacja

A.Tomaszewska

D.Browko

2m

4m

2m

3m

1-3

4-6

2c

5c

10

Mistrzostwa m.Opola w Czwórboju LA Dziewcząt

reprezentacja

2m

5-6

11

 

Mistrzostwa m.Opola w Trójboju LA Chłopców

Reprezentacja

1m

4-5

12

Finał Wojewódzki w Trójboju LA Chłopców

reprezentacja

3m

4-5

13

Mistrzostwa m.Opola w Indywidualnej LA Dziewcząt

 

bieg p/pł-

1m-K.Dezor

Skok wzwyż-1m-K.Dezor

Piłka palantowa-1m-A.Siewruk

Sztafeta 4x100m-

1m-

K.Dezor

A.Siewruk

A.Wożniak

KŁabińska

6d

6d

6d

6d

6d

6d

6b

 

 

14

Mistrzostwa m.Opola w Czwórboju LA Chłopców

 

Bieg p/pł-

2m-K.Sośniak

Bieg pł-

3m-K.Kluczniok

piłka palantowa-

2m-G.Niemiec

Skok wzwyż-

2m-D.Łupak

Sztafeta 4x100m-

2m-

K.Sośniak

D.Łupak

K.Kluczniok

D.Kanarek

 

6b

6c

6a

6b

6c

6b

6c

6b

15

 

Finał Wojewódzki w Indywidualnej LA Dziewcząt i Chłopców

 

Bieg p/płotk

2m-K.Dezor

Skok wzwyż

3m-K.Dezor

Sztafeta 4x100m

3m-

K.Dezor

A.Siewruk

A.Wożniak

K.Łabińska

6d

6d

6d

6d

6d

6b

16

Mistrzostwa m.Opola w Mini Piłce  Nożnej

 

3m

 
 

 

Najważniejsze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2009/2010

L.P NAZWA KONKURSU UCZESTNICY WYNIKI KLASA
1 ,,Szukamy następców Wojciecha Tyca i Antoniego Koca-Turniej Mini Piłki Nożnej Reprezentacja szkoły 4 miejsce Kl.3-4
2 Mistrzostwa Opola w Halowej Piłce Nożnej Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.5-6
3 Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt Reprezentacja szkoły 5 miejsce  
4 Mistrzostwa Opola w Mini Piłce Ręcznej Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.5-6
5 Mistrzostwa Opola w Dwa Ognie-dziewczęta Reprezentacja szkoły 1 miejsce Kl.3-4
6 Mistrzostwa Opola w Dwa Ognie -chłopcy Reprezentacja szkoły 4 miejsce Kl.3-4
7 Mistrzostwa Opola,,Mały Olimpijczyk,,dziewczęta-finał Reprezentacja szkoły 1 miejsce Kl.3-4
8 Mistrzostwa Opola,,Mały Olimpijczyk,,chłopcy-finał Reprezentacja szkoły 2 miejsce Kl.3-4
9 Półfinał WojewódzkiMały Olimpijczyk Reprezentacja szkoły 1 miejsce Kl.4
10 Finał Wojewódzki-Turniej Gier i zabaw Mały Olimpijczyk Reprezentacja szkoły 4 miejsce Kl.4
11 Mistrzostwa Opola w Gimnastyce Dziewcząt Reprezentacja szkoły 1 miejsce Kl.3-6
12 Mistrzostwa Opola w Gimnastyce Chłopców Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.3-6
13 Mistrzostwa Opola w Gimnastyce Indywidualnie-dziewczęta Reprezentacja szkoły 1 m-K.Dezor3m-J.Waszkiewicz Kl.5 Kl.4
14 Mistrzostwa Opola w Mini Koszykówce Dziewcząt Reprezentacja szkoły  1 miejsce Kl.5-6
15 Półfinał Wojewódzki w Mini Koszykówce Dziewcząt Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.5-6
16 Mistrzostwa Opola w Tenisie Stołowym Drużynowo Reprezentacja szkoły 4 miejsce Kl.4-6
17 Mistrzostwa Opola w Czwórboju LA Dziewcząt Reprezentacja szkoły 2 miejsce Kl.5-6
18 Mistrzostwa Opola w Czwórboju LA Chłopców Reprezentacja szkoły  4 miejsce Kl.5-6
19 Mistrzostwa Opola w Trójboju LA Dziewcząt Reprezentacja szkoły 2 miejsce Kl.5
20 Mistrzostwa Opola w Trójboju LA Chłopców Reprezentacja szkoły 1 miejsce Kl.5
21 Mistrzostwa Opola w Indywidualnej Lekkoatletyce Reprezentacja szkoły 1m-D.SzymkówRzut piłeczką palantową2m-M.RaniczkowskiBieg 100m1m-M.RaniczkowskiSkok w dal3m-A.SiewrukBieg 300m3m-K.DezorSkok wzwyż  Kl.5-6
22 Mistrzostwa Opola w Mini Piłce Koszykowej Reprezentacja szkoły 3 miejsce  Kl.5-6
23 Mistrzostwa Opola w Piłce Nożnej Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.5-6
24 Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej Reprezentacja szkoły 3 miejsce Kl.5-6
25 Międzyszkolne Zawody Pływackie M.Malżycki 2 miejsce Kl.III

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

BIP

bip logo pomn1 grad