Rozkład jazdy autobusu
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2017/2018

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Od 29 stycznia 2018 r. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusu MZK linii zamkniętej dla uczniów naszej szkoły.
Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

DO SZKOŁY

Numer brygady

1

1

1

Głogowska - Pętla

7:00

x

x

Głogowska - Chłodnicza

7:01

x

x

Głogowska - Pomorska

7:02

x

x

Cieszyńska - 7

7:05

x

x

Piotrkowska

x

x

8:19

Cieszyńska - 7

7:05

7:25

8:20

Cieszyńska - 10

7:06

7:26

8:21

Górna - Częstochowska

7:09

7:29

8:24

Górna - Wygonowa

7:10

7:30

8:25

Wygonowa

7:11

7:31

8:26

Witosa - Wygonowa

7:12

7:32

8:27

Witosa - Szpital

7:13

7:33

8:28

Witosa - Osiedle

7:14

7:34

8:29

Witosa - Cieszyńska

7:14

x

x

Tysiąclecia - Kościół

7:17

x

x

Grudzicka - Szkoła SP nr 20

7:18

x

x

Bielska - 45

x

7:35

8:30

Bielska - 26

x

7:36

8:31

Bielska - III

x

7:37

8:32

Piotrkowska

x

7:38

8:33

Wiejska - Ozimska

x

7:40

8:35

Szarych Szeregów - SP nr 29

x

7:43

8:38

Sosnkowskiego - Małopolska SP nr 15

x

7:46

8:41

Sosnkowskiego - Wiejska

x

7:47

8:42

Piotrkowska

7:49

8:44

 

POWRÓT ZE SZKOŁY

Numer brygady

1

1

1

1

1

Piotrkowska

12:41

13:36

x

x

x

Wiejska - Ozimska

12:43

13:38

x

x

x

Szarych Szeregów - SP nr 29

12:46

13:41

14:41

x

15:41

Sosnkowskiego - Małopolska SP nr 15

12:49

13:44

14:44

x

15:44

Sosnkowskiego - Wiejska

12:50

13:45

14:45

x

15:45

Piotrkowska

12:51

13:46

14:46

x

15:46

Cieszyńska - 7

12:53

13:48

14:48

x

15:48

Cieszyńska - 10

12:54

13:49

14:49

x

15:49

Chełmska

12:55

13:50

14:50

x

15:50

Witosa - Rozdzielnia

12:56

13:51

14:51

x

15:51

Witosa - Szpital

12:57

13:52

14:52

x

15:52

Witosa - Wygonowa - Pętla

12:58

13:53

14:53

x

15:53

Witosa - Wygonowa

12:59

13:54

14:54

x

15:54

Grudzicka - Szkoła SP nr 20

x

x

14:10

x

15:10

x

Tysiąclecia - Kościół

x

x

14:11

x

15:11

x

Górna - Częstochowska

x

x

14:14

x

15:14

x

Górna - Wygonowa

x

x

14:15

x

15:15

x

Wygonowa

x

x

14:16

x

15:16

x

Witosa - Wygonowa

12:59

13:54

14:17

14:54

15:17

15:54

Witosa - Szpital

13:00

13:55

14:18

14:55

15:18

15:55

Witosa - Osiedle

13:01

13:56

14:19

14:56

15:19

15:56

Bielska - 45

13:02

13:57

14:20

14:57

15:20

15:57

Bielska - 26

13:03

13:58

14:21

14:58

15:21

15:58

Bielska - III

13:04

13:59

14:22

14:59

15:22

15:59

Piotrkowska

13:05

14:00

14:23

15:00

15:23

16:00

Głogowska - Pomorska

x

x

14:26

x

15:26

x

Głogowska - Chłodnicza

x

x

14:27

x

15:27

x

Głogowska - Pętla

x

x

14:28

x

15:28

x

 

Linia SZ-1

4

5

6

7

Piotrkowska

12:41

13:36

14:36

15:26

S. P. nr 15

12:49

14:44

14:44

15:34

Piotrkowska

13:05

14:00

15:00

15:50

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

BIP

bip logo pomn1 grad