1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2018/2019

 

Uwaga Rodzice i Uczniowie!

Od 22 października 2018 r. obowiązuje nowy rozkład jazdy autobusu MZK linii zamkniętej dla uczniów naszej szkoły.
Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się ze zmianami.


 
SZ1-01

Do Szkoły

Piotrkowska

7:20

8:10

Cieszyńska - 10

7:21

8:11

Cieszyńska - 7

7:22

8:12

Górna – Wygonowa

7:26

8:16

Wygonowa

7:27

8:17

Witosa - Wygonowa

7:28

8:18

Witosa - Szpital

7:29

8:19

Witosa - Osiedle

7:30

8:20

Bielska - 45

7:31

8:21

Bielska - 26

7:32

8:22

Bielska - III

7:33

8:23

Wiejska – Ozimska

7:36

8:26

Szarych Szeregów - Szkoła

7:39

8:29

Sosnkowskiego - Małopolska

7:42

8:32

Sosnkowskiego – Wiejska

7:43

8:33

Piotrkowska

7:45p

8:35

 

 

Ze szkoły

Piotrkowska

12:45

13:40

14:40

15:30

Wiejska – Ozimska

12:47

13:42

14:42

15:32

Szarych Szeregów - Szkoła

12:50

13:45

14:45

15:35

Sosnkowskiego - Małopolska

12:53

13:48

14:48

15:38

Sosnkowskiego – Wiejska

12:54

13:49

14:49

15:39

Cieszyńska - 10

12:57

13:52

14:52

15:42

Cieszyńska - 7

12:58

13:53

14:53

15:43

Witosa - Szpital

13:01

13:56

14:56

15:46

Witosa – Wygonowa - Pętla

13:02

13:57

14:57

15:47

Witosa - Wygonowa

13:03

13:58

14:58

15:48

Witosa - Szpital

13:04

13:59

14:59

15:49

Witosa - Osiedle

13:05

14:00

15:00

15:50

Bielska - 45

13:06

14:01

15:01

15:51

Bielska - 26

13:07

14:02

15:02

15:52

Bielska - III

13:08

14:03

15:03

15:53

Piotrkowska

13:09p

14:04

15:04

15:54

 

 

 

4

5

6

7

Piotrkowska

12:41

13:36

14:36

15:26

S. P. nr 15

12:49

14:44

14:44

15:34

Piotrkowska

13:05

14:00

15:00

15:50

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad