W listopadzie zespół ds. promocji zdrowia zorganizował akcję pt. „Śniadanie daje moc”. Uczniowie wszystkich klas 1-8 na lekcjach wychowawczych zostali uświadomieni, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzięki któremu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji oraz mają dużo siły do zabawy. Uczniowie w sposób praktyczny wykonywali zdrowe śniadanie z produktów przyniesionych z domu, były to między innymi: kanapki, sałatki, koreczki itp. Natomiast uczniowie uczestniczący w zajęciach koła kulinarnego przygotowali między innymi: surówkę z kapusty, musli, sok z jabłek, mizerię oraz jajecznicę. W tym celu wykorzystaliśmy akcesoria kuchenne: kuchenkę elektryczną, miski, tarki, deski do krojenia, które szkoła pozyskała z programu Laboratoria Przyszłości. Efekty ich pracy możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.