l 02

W dniu 25 października gościnnie przeprowadziła lekcje języka hiszpańskiego w klasie VIIIc i VIIb pani Laura Miera Ruíz, nauczycielka ELE, geografii i historii, która w tym roku szkolnym przyjechała do Opola prosto z Hiszpanii i uczy w "dwójce" w sekcji dwujęzycznej. Pani Laura przeprowadziła lekcję na temat czasowników nieregularnych w ciekawej formie - gry w statki. Ponadto uczniowie mieli okazję przeprowadzić z panią Laurą wywiad oczywiście w języku hiszpańskim. Pani Laura opowiedziała o swoich wcześniejszych doświadczeniach w nauczaniu hiszpańskiego obcokrajowców, opowiedziała o swoim rodzinnym mieście Alicante i o ciekawych tradycyjnych świętach obchodzonych w tym regionie. Wspomniała również o swoich pasjach.

l 01 l 02 l 03