Przyglądamy się kondycji naszej planety – wizyta w Studio Green CrossroadsW ramach odwiedzin gości ze szkół partnerskich projektu Erasmus + uczniowie naszej szkoły przygotowali anglojezyczne przedstawienie, którego celem było pokazanie  aktualnej  kondycji naszej  planety.  Stworzyliśmy  studio  telewizyjne  w  Warszawie,  które  łączyło  się  ze  swoim korespondentem będącym w różnych miejscach, na przykład przed fabryką, czy na Marszu dla Ziemi. Podczas spektaklu mogliśmy zauważyć, że nasza planeta nie jest w najlepszej kondycji,a  w dużej mierze to, w jakiej będzie, zależy od nas samych. Finalnie -podczas występu uczniowie udowodnili właśnie, że mamy duży wpływ na otaczające nas środowisko, mamy duży wpływ na segregację i recykling, mamyduży wpływ na to, jakim powietrzem oddychamy, i na jakiej Ziemi żyjemy.Należy podkreślić, że uczniowie klasy 7c i 4b świetnie weszli w role, dali 100% siebie i wykazali się  nie  tylko  talentami  aktorskimi,  ale  i  znajomością  języka  angielskiego.    Przedstawienie podsumowalismy wspólnym odśpiewaniem z chórem szkolnym Akolada piosenki „We are the world”, by zaakcentować rolę człowieka w życiu świata.