Kto by pomyślał jeszcze kilka lat temu, że dzisiejsze lekcje mogą przybierać formę laboratorium przyszłości? Czy ktoś zastanawiał się nad tym, że współczesne technologie mogą w sposób kreatywny i niekonwencjonalny pomóc uczniom odkrywać nieznane, a nauczycielom zapewnią wysoce zaawansowane pole manewru? To się właśnie dzieje, między innymi za sprawą nowoczesnych technologii ClassVR. Przekonać się o tym mogło na listopadowym szkoleniu grono pedagogiczne, które poznało tajniki działania okularów „przybliżających uczniom świat wiedzy”. Dzięki wykorzystaniu tego rodzaju technologii lekcje biologii, matematyki, chemii, czy inne mogą być innowacyjne i twórcze. A znając zaangażowanie uczniów i zainteresowanie nowinkami technicznymi, praca z wykorzystaniem powyższych narzędzi będzie czystą przyjemnością!