PLENER PLASTYCZNY – „Opole - kredką rysowane”

PLENER PLASTYCZNY – „Opole - kredką rysowane”

12W maju uczniowie koła plastycznego wzięli udział w cyklicznym plenerze organizowanym przez MDK w Opolu, skierowanym dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zadaniem uczestników pleneru było, w dowolnej technice plastycznej ( pastel, węgiel rysunkowy, ołówek itp.), przedstawić wybrany zabytek naszego miasta.
Powstały przepiękne obrazy, z których zostanie zorganizowana wystawa poplenerowa przy MDK.
Spośród wszystkich prac zostały wybrane najciekawsze pod względem warsztatowym i artystycznym, których autorzy zostaną nagrodzeni.
Miło nam poinformować, że z naszej szkoły, aż 7 uczniów zostało laureatami: Antonina Góral(4d), Małgorzata Łuczka(6a), Amelia Wawrzkiewicz(5b), Mikołaj Joks(6a), Sandra Wysocka(6a), Oliwia Waksmańska(6a) oraz Anna Wiktorowska (4c).
Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.