Miesiąc październik zazwyczaj w naszej szkole jest miesiącem, w którym szczególnie pamiętamy o podopiecznych schronisk z uwagi na zbliżającą się zimę i wzmożone potrzeby. Tym razem także w październiku przeprowadziliśmy zbiórkę żywności i akcesoriów dla zwierząt. Od dwóch lat działamy na rzecz Schroniska dla zwierząt w Paryżu - Fundacji Mali Bracia św. Franciszka. Dzięki Państwa i dzieciom pomocy udało się zebrać ponad 300 kilogramów karmy, mnóstwo akcesoriów (drapaków, transporterów i niezbędnych do przeżycia zimy ciepłych koców).
       Wszystkie zebrane dary zostały zawiezione do Paryża. Przy okazji udało się wyprowadzić kilka psów na spacer, co też Państwu polecamy. W schroniskowych boksach czekają:  Uciekinier, Piorun i wiele innych psów, które odwdzięczają się ogromnie za poświęcony im czas.
       Bardzo dziękujemy za aktywny udział w akcji!

Wolontariusze PSP 15 i pani Natalia Szafrańska-Kozłowska