28 marca br. został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ, który cyklicznie organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Naszą szkołę w tym konkursie godnie reprezentowało sporo uczniów, ale to Jan Tomaszewski z kl.1b oraz Maja Zasieczna z kl.VIb  zdobyli nagrodę!
        Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział konkursie; wykonali  oni przepiękne prace w różnorodnych, oryginalnych technikach plastycznych, w których ciekawie opowiedzieli o świętach wielkanocnych, ich tradycjach i obrzędowości . Na konkurs wpłynęło 408 prac wykonanych przez dzieci przedszkolne i uczniów szkół podstawowych województwa opolskiego.
        Nagrodzone prace zostały zaprezentowane  na wystawie pokonkursowej w MDK.
   Jasiowi i Mai bardzo gratulujemy tytułu laureata, dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!