W marcu został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Plastyczny PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ, który cyklicznie organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Naszą szkołę w tym konkursie godnie reprezentowało sporo uczniów, ale to Paulinka Klimek z kl. VII d zdobyła nagrodę! Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział konkursie; wykonali oni przepiękne prace w różnorodnych, oryginalnych technikach plastycznych, w których ciekawie opowiedzieli o świętach Wielkanocnych ich tradycjach i obrzędowości. Nagrodzone prace zaprezentowane zostały na stronie internetowej MDK, w ramach wystawy pokonkursowej. Paulince bardzo gratulujemy tytułu laureata, tym bardziej, że jest to już jej czwarty laur w tym konkursie! Naszej zdolnej i konsekwentnej uczennicy dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów !