1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Opolskie talenty 2018

2

                    15 maja w Filharmonii Opolskiej odbył się koncert „Opolskich Młodych Talentów”. Uczestnicy koncertu wyłonieni zostali w przesłuchaniach, które organizował MDK w Opolu. Tytuł „Młodego Opolskiego Talentu” w tym roku szkolnym uzyskały dwie osoby z naszej szkoły. Są to: Jolanta Karaźniewicz z klasy 4d jako talent taneczny i Antonina Lodzińska z klasy 4a jako talent teatralny. Równocześnie nasza szkoła otrzymała tytuł i statuetkę „Szkoła Promująca Talenty”. Gratulacje i serdeczne życzenia dalszych sukcesów dla naszych uczennic.800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad