1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Akcja UNICEF

7

                     Kolejny raz nasza szkoła współpracowała z UNICEF Polska realizując projekt: „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę!”. W ramach projektu, na specjalnych spotkaniach informacyjnych, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z sytuacją dzieci z Syrii, ich problemami dnia codziennego, walką o kolejny dzień. Zbiórka funduszy na rzecz dzieci z Syrii odbyła się 16 marca 2018 roku w formie loterii fantowej. Nagrody, które dzieci wygrywały, zostały zakupione z funduszy świetlicowych oraz pozyskane od sponsorów indywidualnych. Były to m.in.: odtwarzacze MP3, słuchawki, akcesoria komputerowe, maskotki, słodycze itd.

                   Możliwość uczestniczenia w projekcie oraz loterii miały wszystkie dzieci z naszej szkoły. W zajęciach brało udział około 250 uczniów. W sumie zebraliśmy 1012zł i 41 groszy! Udział w realizacji projektu przyniósł nam wszystkim mnóstwo satysfakcji z podjętych działań oraz świadomość, że dzięki naszemu zaangażowaniu możemy pomóc dzieciom z Syrii przetrwać kolejny dzień w tej wojennej rzeczywistości.

                  Na specjalne podziękowania zasłużyły dziewczynki z 5b: Martynka Gabor, Wiktoria Wrońska, Nadia Operhalska i Emilka Waksmańska

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zaangażowanym w ten projekt!

Koordynatorki projektu w naszej szkole:

p. Karolina Paliwoda i p. Agnieszka Wołyniec- Romańska 

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad