I miejsce Mikołaja Trybulskiego z 5c w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Mikołaj Trybulski z 5c jako jedyny z naszej szkoły wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym, którego organizatorem było Centrum Edukacji „ LECTURA” z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum. Zadaniem Mikołaja było wykonanie zdjęć o tematyce „Magia Świąt”. Prace były oceniane pod względem zgodności z tematem, oryginalności, własnej, niepowtarzalnej i unikalnej wizji oraz walorów artystycznych.

Mikołaj wykonał fantastyczne zdjęcie w technice fotokolażu, w ciekawej i oryginalnej konwencji. Zachwycił nauczyciela, jak i organizatorów konkursu, a także jury, tym samym zdobywając I miejsce! Choć tematyka Bożego Narodzenia odległa, za nami już także Wielkanoc, Mikołaj dopiero niedawno otrzymał dyplom i atrakcyjną nagrodę rzeczową.

Bardzo gratulujemy Mikołajowi i życzymy dalszych sukcesów