1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Lekcja wychowania fizycznego z hokeistami PGE “Orlika” Opole

1

               15 marca 2018 w naszej szkole lekcja wychowania fizycznego prowadzona była przez zaproszonych gości: Sebastiana Szydło i Łukasza Sznotalę, aktualnych zawodników hokeja na lodzie, którzy reprezentują barwy miejscowego PGE Orlika Opole. Na spotkaniu uczniowie mogli bliżej poznać zasady gry, historię dyscypliny oraz przebieg kariery naszych gości jako zawodników. Niemałą atrakcją był pokaz sprzętu profesjonalnego zawodnika, który można było obejrzeć z bliska, a nawet go przymierzyć.

                 Podsumowaniem naszych zajęć był quiz, podczas którego nasi uczniowie mogli popisać się wiedzą na temat hokeja. Umiejętności hokejowe mogli natomiast sprawdzić w konkurencjach sportowych. Dużym wyzwaniem był mecz hokeja PSP 15 kontra zaproszeni Goście. Gorący doping licznie zgromadzonej publiczności pomógł zwyciężyć naszej szkole.

   

Po zakończonej imprezie uczniowie mogli odbyć krótką rozmowę z naszymi zawodnikami, zrobić pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć upragniony autograf.