Mini warsztaty o magii słów

14 lutego klasa 4a wybrała się do Teatru Lalki i Aktora na spektakl „Marvin”. Jest to historia dinozaura Marvina, który boi się, że wyginie. Zaczyna więc szukać antidotum na wyginięcie. W poszukiwaniach pomaga mu dwójka przyjaciół: żółw Finn i motyl Ulisses. Między przedstawicielami tych trzech gatunków rodzi się przyjaźń, która stała się inspiracją nie tylko dla Marvina, lecz także dla uczniów.

Po obejrzeniu spektaklu czwartoklasiści wzięli udział w mini warsztatach dotyczących magii słów, prowadzonych przez pracowników teatru. Uczniowie rozmawiali o przyjaźni oraz o słowach szczególnie dla nich ważnych. Efektem warsztatów jest plakat podpisany ważnymi słowami uczniów 4a, wśród których znalazły się takie słowa jak: miłość, przyjaźń, życie, rodzina i wiele, wiele innych.