Warzywiada

17 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 29 odbyła się kolejna edycja sportowej imprezy dla uczniów szkół podstawowych - WARZYWIADA, której tematem przewodnim były owoce i warzywa. Wzięli w niej udział uczniowie klas trzecich z osiemnastu szkół podstawowych Miasta Opola. W trakcie zawodów przeprowadzono pięc konkurencji lekkoatletycznych m.in.: kolorowy tor przeszkód, rzut oszczepem piankowym w określone miejsce, tor zwinnościowy z różnymi przyborami, wyścig pisany, czyli ułożenie hasła „Nasze Opole” oraz sztafeta.

Nasza druż na w składzie: Urbańczyk Nadia, Szczygielska Antonina, Jaszczyk Marcelina, Czarnecka Emilia, Kuc Szymon, Szyndler Mateusz, Paździerski Mikołaj, Tuszakowski Jan, Jędrzej Wiktor, Włodarczyk Kaja zdobyła II miejsce.

Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz mały poczęstunek składający się z owoców.

GRATULUJEMY NASZYM MALUSIŃSKIM SPORTOWCOM !!!