Koncert życzeń, Familiada, czyli Dzień Edukacji Narodowej – tym razem na wesoło

Jest taki dzień w roku, kiedy o nauczycielach pamięta się bardziej… To Dzień Nauczyciela (Dzień Edukacji Narodowej). W tym roku postanowiliśmy świętować już w piątek (12.10.2018r.). Uczniowie odświętnie ubrani zasilali korytarze kwiatami, serdecznością i uśmiechami.

Nie ukrywamy, że postanowiliśmy dzień ten obejść uroczyście. Po pierwsze, nasza szkoła zamieniła się w studio, z którego nadawany był Koncert życzeń dla nauczycieli. Tu pojawiły się hity z lat młodości belfrów. Po drugie, znaleźliśmy się przez chwilę w Familiadzie. Akademia miała na celu przybliżenie specyfiki programu, ale przede wszystkim – dobrą zabawę. I tak na jednej scenie znalazły się dwie drużyny: uczniowie i nauczyciele (tu także uczniowie przebrani za konkretnych nauczycieli). Uśmiechom nie było końca. Nie dość, że kategorie pytań zbliżone były realiom naszej szkoły (np. z czym uczniowie mają kanapki do szkoły, czy jakie produkty można kupić w szkolnym automacie), to jeszcze uczniowskie kreacje znokautowały widzów! Genialna gra aktorska (klasa 7a i 5d), niesamowite wejścia w role tylko potwierdziły, jak bacznymi obserwatorami są nasi uczniowie! Po więcej szczegółów zapraszamy do galerii. Nauczycielom zaś z okazji ich święta życzymy wytrwałości, niegasnącej energii i wielu, wielu powodów do dumy ( jak dotychczas)!