17 grudnia 2019 r. utalentowane artystycznie uczennice naszej szkoły wzięły udział w podsumowaniu konkursów plastycznych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Podczas spotkania wręczone zostały  laureatom  nagrody Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Projekt kartki świątecznej” . Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowało sporo uczniów, ale to Paulinka Klimek z kl.VI d zdobyła nagrodę.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w tym konkursie,  wykonali  przepiękne prace w różnorodnych, oryginalnych  technikach plastycznych, które wyeksponowane zostały  na wystawie pokonkursowej.  A Paulince bardzo gratulujemy tytułu laureata i życzymy kolejnych sukcesów !

Natomiast uczennice: Magdalena Pawlica z kl. VE, Patrycja Sowa z kl. 7C, Melissa Ogonowska i Weronika Kluczniok z kl.8B odebrały nagrody w konkursie poplenerowym „Opole kredką rysowane”, w którym wykonały fantastyczne prace, bardzo dojrzałe, w tradycyjnych technikach przedstawiające zabytki Opola. Dziewczynom bardzo dziękujemy za piękne reprezentowanie szkoły w imprezie miejskiej, cyklicznie organizowanej przez MDK w Opolu, serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów smile