W dniach 3.02. – 7.02.2020 obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Bezpiecznego Internetu. W ten sposób przyłączyliśmy się do międzynarodowych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy Razem”. W tych dniach uczniowie  naszej szkoły uczestniczyli w wielu działaniach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski i Zespół do Spraw Wychowania Profilaktyki i Opieki. Uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w zajęciach, podczas których zapoznali się z zagrożeniami płynącymi z nieostrożnego korzystania z zasobów sieci, przypomnieli sobie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, podpisywali kontrakt właściwych zachowań w sieci, brali również udział w konkursach, opracowywali broszury, foldery, zorganizowali pikietę, aby uwrażliwić wszystkich uczniów na bezpieczny Internet wolny od hejtu. Więcej informacji znajdziecie w zakładce Samorządu Uczniowskiego. Zachęcamy również do odwiedzania naszej zakładki –„Bezpieczeństwo w sieci”.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w naszą akcję!

 

Filmik ku przestrodze....